Hakkımızda

 

Fumelsu Elektrik şirket geçmişine ek olarak kurucusu Muhsin Çifci; 1984 yılından beri bu meslekte yıllarını vererek uzmanlaşmış, bir çok otel ve tatil köylerinde teknik müdürlük yapmış 1997’den 2006 yılına kadar Sera Tatil Sitesinin teknik sorumluluğunu yapmış ve 2004 yılında da eşi Fulden Çifci ile birlikte Fum-elsu Elektriği kurmuştur.

İhtisas alanı; alçak Gerilim - Orta Gerilim, ve Aydınlatma çözümleri olan, kuvvetli ve zayıf akım elektrik tesisat projeleri, Şalt Tesisleri, Güç Trafoları ve Enerji Nakil Hatları tesisleri projeleri tasarım, çizim, danışmanlık, uygulama, elektrik malzemeleri satış, taahhüt olan şirkettir.

Geçen zaman içerisinde firmamız kendi dalında elektrik sektöründe güvenilir ve saygın firmalardan biri olarak kusursuz müşteri memnuniyeti, profesyonel teknik destek, güvenilir hizmet anlayışı ile geleceğe güvenle bakmaktadır.

Proje hizmetlerimizi, sanayi ve turistik tesislere ait çizimleri ve hesaplamaları kullanım amacına göre geçerli standartlar, yasa ve yönetmelikler çerçevesinde, işverenin isteklerini de dikkate alarak projelendiririz.

Bugüne kadar birçok proje çalışmasını başarı ile tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.